Találatok száma: 151


Noname RJ11 telefondugó

Noname RJ11 telefondugó

Garancia: Nincs
40 Ft
Noname Fali aljzat + csatlakozó doboz 1-es RJ11
Noname UTP Fali aljzat + csatlakozó doboz 1-es RJ45
Noname Fali aljzat + csatlakozó doboz 1-es RJ45
Logilink NK4034 Keystone Surface Mount Box  4 Port White
Logilink NP0034A CAT6 RJ45 UTP Inline Coupler 1:1 Black
DeLock Keystone Surface Mounted Box 2 Port

DeLock Keystone Surface Mounted Box 2 Port

Garancia: 36 hónap
800 Ft
WP Cat.6 UTP toldó

WP Cat.6 UTP toldó

Garancia: 180 hónap
810 Ft
Digitus CAT6 Connection module for Twisted Pair cables LSA Shielded
WP Cat.5e FTP connection box

WP Cat.5e FTP connection box

Garancia: 180 hónap
960 Ft
Noname Fali aljzat + csatlakozó doboz 2-es RJ45
Noname UTP RJ45 Törésgátló 100db/cs

Noname UTP RJ45 Törésgátló 100db/cs

Garancia: Nincs
1 110 Ft
Noname UTP RJ45 Törésgátló gumi 100db/cs
WP Cat.6 FTP connection box

WP Cat.6 FTP connection box

Garancia: 180 hónap
1 140 Ft
Logilink Punch Down Tool for LSA strips

Logilink Punch Down Tool for LSA strips

Garancia: 24 hónap
1 160 Ft
Excel falon kívüli doboz 1 Port UTP CAT5e aljazattal
Handy Kábelblankoló RG6/RG58/RG59/RG174

Handy Kábelblankoló RG6/RG58/RG59/RG174

Garancia: Nincs
1 310 Ft
Logilink RJ11 Modular Plug unshielded 100db/cs

Logilink RJ11 Modular Plug unshielded 100db/cs

Garancia: 24 hónap
1 360 Ft
DeLock Adapter RJ45 jack > RJ45 jack Cat.5e STP

DeLock Adapter RJ45 jack > RJ45 jack Cat.5e STP

Garancia: 36 hónap
1 620 Ft
Digitus Professional LSA Punch Tool

Digitus Professional LSA Punch Tool

Garancia: 12 hónap
1 710 Ft
DeLock Keystone Module RJ45 jack > LSA Cat.6A UTP white dust cover
DeLock Keystone Module RJ45 jack > LSA Cat.6A UTP black dust cover
Excel Gyűrűs Panel 1U 4 Gyűrű Fém

Excel Gyűrűs Panel 1U 4 Gyűrű Fém

Garancia: 12 hónap
2 040 Ft
Digitus CAT6 Wall Outlet Shielded 2xRJ45 Pure White
Noname UTP RJ45 csatlakozó dugó 100db/cs

Noname UTP RJ45 csatlakozó dugó 100db/cs

Garancia: Nincs
2 460 Ft
Maxwell Kábelteszter

Maxwell Kábelteszter

Garancia: 24 hónap
2 500 Ft
Ewent EW9005 Krimpelő fogó RJ45

Ewent EW9005 Krimpelő fogó RJ45

Garancia: 24 hónap
2 630 Ft
DeLock Junction Box for network cable Cat.6 LSA STP
DeLock Keystone Module RJ45 jack > LSA Cat.6A STP

DeLock Keystone Module RJ45 jack > LSA Cat.6A STP

Garancia: 36 hónap
2 700 Ft
Logilink Hálózati kábeltesztelő

Logilink Hálózati kábeltesztelő

Garancia: 12 hónap
2 800 Ft
DeLock RJ45 Plug field assembly Cat.6A angled

DeLock RJ45 Plug field assembly Cat.6A angled

Garancia: 36 hónap
2 930 Ft
Logilink Hálózati kábel tesztelő

Logilink Hálózati kábel tesztelő

Garancia: 24 hónap
3 060 Ft
Delta Fésűs Panel C.0050999 1U 19"

Delta Fésűs Panel C.0050999 1U 19"

Garancia: 12 hónap
3 080 Ft
Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro

Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro

Garancia: 12 hónap
3 090 Ft
Legrand Legrand Program Mosaic LCS2 RJ45 aljzat Cat 5e UTP 1 modul White
Logilink WZ0004 RJ45 modulárisa krimpelő fogó

Logilink WZ0004 RJ45 modulárisa krimpelő fogó

Garancia: 24 hónap
3 170 Ft
Ubiquiti PoE Adapters POE-24-7W-G-WH Power over Ethernet Adapters
Synology 2,5" Disk Holder Type A

Synology 2,5" Disk Holder Type A

Garancia: 24 hónap
3 470 Ft
Ubiquiti Universal Antenna Fixer

Ubiquiti Universal Antenna Fixer

Garancia: 12 hónap
3 540 Ft
Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter

Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter

Garancia: 12 hónap
3 740 Ft
Handy Krimpelő, 6P, 8P

Handy Krimpelő, 6P, 8P

Garancia: Nincs
3 980 Ft
Maxwell Digitális multiméter mini

Maxwell Digitális multiméter mini

Garancia: 24 hónap
4 120 Ft
WP Cable Tester

WP Cable Tester

Garancia: 12 hónap
4 120 Ft
Ubiquiti POE-24-12W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/0,5A)
Legrand Program Mosaic LCS2 RJ45 aljzat Cat 6 UTP 1 modul White
Noname FTP RJ45 csatlakozó dugó 100db/cs

Noname FTP RJ45 csatlakozó dugó 100db/cs

Garancia: 12 hónap
4 450 Ft
Logilink Krimpelő fogó

Logilink Krimpelő fogó

Garancia: 24 hónap
4 500 Ft
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul (1db/csomag) OEM
Logilink Wireless LAN 150 Mbit/s USB 2.0 Micro Adapter
Synology 2,5" Disk Holder Type C

Synology 2,5" Disk Holder Type C

Garancia: 24 hónap
5 040 Ft
Handy Kábelblankoló automata

Handy Kábelblankoló automata

Garancia: 12 hónap
5 730 Ft
Handy Vágó- és kábelblankoló fogó

Handy Vágó- és kábelblankoló fogó

Garancia: Nincs
5 770 Ft
WP RJ11, RJ12 and RJ45 with Ratchet krimpelő fogó
Ubiquiti PoE Adapter Power over Ethernet Adapters White OEM
WP Cable Tester

WP Cable Tester

Garancia: 12 hónap
6 200 Ft
Ubiquiti POE-24-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A)
WP WPC-TLA-003 Cabling Pinza da4/6/8 krimpelő fogó
Ubiquiti Ethernet Surge Grounded ESD Protection

Ubiquiti Ethernet Surge Grounded ESD Protection

Garancia: 12 hónap
6 590 Ft
Ubiquiti POE-24-12W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/0,5A)
Ubiquiti POE-24-24W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1A)
Ubiquiti POE-48-24W PoE Adapter (LAN porttal, 48V/0,5A)
Handy Krimpelő, blankoló, vágó

Handy Krimpelő, blankoló, vágó

Garancia: 12 hónap
6 970 Ft
Ubiquiti POE-48-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 48V/0,5A)
Digitus Professional Network Tool Set

Digitus Professional Network Tool Set

Garancia: 12 hónap
7 320 Ft
WP Wall Mount Patch bracket 4U

WP Wall Mount Patch bracket 4U

Garancia: 180 hónap
7 430 Ft
Digitus Desktop CAT6 8 -port Patch Panel Shielded Class E RAL 9005 Black
Ubiquiti POE-24-30W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1,25A)
TP-Link TL-POE150S adapter

TP-Link TL-POE150S adapter

Garancia: 36 hónap
7 780 Ft
IBM szerver Kiegészítő tápkábel 2,8m 10A line C13 to CEE 7/7
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul (2db/csomag)
WP Wall Mount Patch bracket 6U

WP Wall Mount Patch bracket 6U

Garancia: 180 hónap
8 240 Ft
Ubiquiti UF-RJ45-1G SFP Transceiver Module

Ubiquiti UF-RJ45-1G SFP Transceiver Module

Garancia: 12 hónap
8 570 Ft
TP-Link TL-SM311LM Mini GBIC Module

TP-Link TL-SM311LM Mini GBIC Module

Kivitel: Kábeles Topológia: Médiakonverter Támogatott szabványok: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z A következő switch-ekkel használható: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and t
Garancia: 36 hónap
8 570 Ft
Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black
Digitus CAT6 8-port Patch Panel Shielded Class E RAL 9005 Black
Maxwell Digitális multiméter

Maxwell Digitális multiméter

Garancia: 24 hónap
8 770 Ft
Mikrotik RouterBoard S-85DLC05D SFP modul

Mikrotik RouterBoard S-85DLC05D SFP modul

Garancia: 60 hónap
8 890 Ft
TP-Link HS100 Wi-Fi Smart Plug

TP-Link HS100 Wi-Fi Smart Plug

Garancia: 36 hónap
9 140 Ft
WP Cable Tester

WP Cable Tester

Garancia: 12 hónap
9 560 Ft
TP-Link TL-SM311LS Mini GBIC Module

TP-Link TL-SM311LS Mini GBIC Module

Garancia: 36 hónap
9 800 Ft
DeLock Network Surge Protector 6 kV RJ45 with PoE

DeLock Network Surge Protector 6 kV RJ45 with PoE

Garancia: 36 hónap
10 410 Ft
TP-Link TX432 10-Gigabit 2-Port SFP + Module

TP-Link TX432 10-Gigabit 2-Port SFP + Module

Garancia: 36 hónap
10 840 Ft
Digitus CAT6 24-port Patch Panel UnShielded Class E RAL 9005 Black
Ubiquiti Instant 802.3af Indoor and Outdoor PoE Converters
TP-Link TL-POE200 adapter kit

TP-Link TL-POE200 adapter kit

Garancia: 36 hónap
11 050 Ft
TP-Link HS110 Wi-Fi Smart Plug

TP-Link HS110 Wi-Fi Smart Plug

Garancia: 36 hónap
11 430 Ft
TP-Link TL-SM321B WDM modul

TP-Link TL-SM321B WDM modul

Garancia: 36 hónap
11 530 Ft
WP 24 Port RJ45 UTP CAT 5e Patch Panel, 1U

WP 24 Port RJ45 UTP CAT 5e Patch Panel, 1U

Garancia: 180 hónap
11 550 Ft
Excel CAT5 patch panel 24 portos 19" fekete

Excel CAT5 patch panel 24 portos 19" fekete

Garancia: 12 hónap
11 550 Ft
Maxwell Digitális, automata multiméter

Maxwell Digitális, automata multiméter

Garancia: 24 hónap
11 550 Ft
WP CAT 6 Patch Panel, UTP, 24-port RJ45, LSA

WP CAT 6 Patch Panel, UTP, 24-port RJ45, LSA

Garancia: 180 hónap
11 710 Ft
Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 1Gbps SFP modul

Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 1Gbps SFP modul

Garancia: 12 hónap
13 060 Ft
Handy Krimpelő, 6P, 8P racsnis, kábelteszter
D-Link DPE-101GI PoE Gigabit injector

D-Link DPE-101GI PoE Gigabit injector

Garancia: 24 hónap
13 870 Ft
Maxwell Digitális smart multiméter toll BT

Maxwell Digitális smart multiméter toll BT

Garancia: 24 hónap
13 960 Ft
Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

Garancia: 12 hónap
14 420 Ft
^