Találatok száma: 109


Noname RJ11 telefondugó

Noname RJ11 telefondugó

Garancia: Nincs
40 Ft
WP Cat.6 UTP toldó

WP Cat.6 UTP toldó

Garancia: 180 hónap
600 Ft
Logilink Cat.6 RJ45 UTP Inline Coupler 1:1 Black
Kolink CAT6 UTP toldó

Kolink CAT6 UTP toldó

Garancia: 12 hónap
730 Ft
DeLock Keystone Surface Mounted Box 2 Port

DeLock Keystone Surface Mounted Box 2 Port

Garancia: 36 hónap
750 Ft
WP Cat.5e FTP connection box

WP Cat.5e FTP connection box

Garancia: 180 hónap
980 Ft
Logilink Universal Stripping Tool

Logilink Universal Stripping Tool

Garancia: 24 hónap
1 050 Ft
Noname Fali aljzat + csatlakozó doboz 2-es RJ45
Logilink Punch Down Tool for LSA strips

Logilink Punch Down Tool for LSA strips

Garancia: 24 hónap
1 080 Ft
Logilink RJ11 Modular Plug unshielded 100db/cs

Logilink RJ11 Modular Plug unshielded 100db/cs

Garancia: 24 hónap
1 280 Ft
Handy Kábelblankoló RG6/RG58/RG59/RG174

Handy Kábelblankoló RG6/RG58/RG59/RG174

Garancia: Nincs
1 280 Ft
DeLock Junction Box for network cable Cat.6 UTP LSA toolless
Noname UTP RJ45 Törésgátló 100db/cs

Noname UTP RJ45 Törésgátló 100db/cs

Garancia: Nincs
1 640 Ft
Excel Gyűrűs Panel 1U 4 Gyűrű Fém

Excel Gyűrűs Panel 1U 4 Gyűrű Fém

Garancia: 12 hónap
1 850 Ft
Logilink Crimping tool for RJ45 with cutter metal

Logilink Crimping tool for RJ45 with cutter metal

Garancia: 24 hónap
1 850 Ft
DeLock RJ45 plug Cat.6 STP toolfree

DeLock RJ45 plug Cat.6 STP toolfree

Garancia: 36 hónap
1 920 Ft
Noname UTP RJ45 csatlakozó dugó 100db/cs

Noname UTP RJ45 csatlakozó dugó 100db/cs

Garancia: Nincs
1 940 Ft
Maxwell Kábelteszter

Maxwell Kábelteszter

Garancia: 24 hónap
2 560 Ft
Logilink Hálózati kábeltesztelő

Logilink Hálózati kábeltesztelő

Garancia: 12 hónap
2 630 Ft
Logilink MP0032 5 Port RJ45 Splitter with 15cm cable
Delta Fésűs Panel C.0050999 1U 19"

Delta Fésűs Panel C.0050999 1U 19"

Garancia: 12 hónap
2 840 Ft
Ewent EW9005 Krimpelő fogó RJ45

Ewent EW9005 Krimpelő fogó RJ45

Garancia: 24 hónap
2 890 Ft
Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro

Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro

Garancia: 12 hónap
2 890 Ft
Synology 2,5" Disk Holder Type A

Synology 2,5" Disk Holder Type A

Garancia: 24 hónap
2 890 Ft
Logilink Hálózati kábel tesztelő

Logilink Hálózati kábel tesztelő

Garancia: 24 hónap
2 930 Ft
WP Cable Tester

WP Cable Tester

Garancia: 12 hónap
2 960 Ft
Logilink WZ0009 Crimping tool for RJ45 with cutter
WP Crimping Tool for RJ11, RJ12 and RJ45 with Ratchet
Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter

Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter

Garancia: 12 hónap
3 290 Ft
Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással
Handy Kábelblankoló 8-28mm

Handy Kábelblankoló 8-28mm

Garancia: Nincs
3 550 Ft
Ubiquiti POE-24-12W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/0,5A)
DeLock RJ45 Plug field assembly Cat.5e PROFINET angled
Maxwell Digitális multiméter mini

Maxwell Digitális multiméter mini

Garancia: 24 hónap
3 800 Ft
DeLock RJ45 Plug field assembly Cat.6A angled

DeLock RJ45 Plug field assembly Cat.6A angled

Garancia: 36 hónap
3 870 Ft
Logilink Krimpelő fogó

Logilink Krimpelő fogó

Garancia: 24 hónap
4 230 Ft
Synology 2,5" Disk Holder Type C

Synology 2,5" Disk Holder Type C

Garancia: 24 hónap
4 380 Ft
WP Cabling Pinza professional crimpare plug da4/6/8

WP Cabling Pinza professional crimpare plug da4/6/8

Garancia: 180 hónap
4 780 Ft
IP-COM G311SM Single-Mode Optical Fiber Module

IP-COM G311SM Single-Mode Optical Fiber Module

Garancia: 12 hónap
4 940 Ft
TP-Link TL-POE10R adapter

TP-Link TL-POE10R adapter

Garancia: 24 hónap
5 220 Ft
Logilink Hálózati kábel tesztelő

Logilink Hálózati kábel tesztelő

Garancia: 24 hónap
5 520 Ft
Ubiquiti POE-24-12W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/0,5A)
Ubiquiti POE-24-24W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1A)
Ubiquiti POE-48-24W PoE Adapter (LAN porttal, 48V/0,5A)
WP Cable Tester

WP Cable Tester

Garancia: 12 hónap
6 260 Ft
Handy Kábelblankoló automata

Handy Kábelblankoló automata

Garancia: 12 hónap
6 360 Ft
Handy Krimpelő, blankoló, vágó

Handy Krimpelő, blankoló, vágó

Garancia: 12 hónap
7 020 Ft
Ubiquiti POE-48-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 48V/0,5A)
Ubiquiti POE-24-30W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1,25A)
Ubiquiti POE-24-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A)
WP Wall Mount Patch bracket 4U

WP Wall Mount Patch bracket 4U

Garancia: 180 hónap
7 600 Ft
TP-Link TL-POE150S adapter

TP-Link TL-POE150S adapter

Garancia: 24 hónap
7 600 Ft
Logilink Hálózati szerszámkészlet

Logilink Hálózati szerszámkészlet

Garancia: 24 hónap
7 630 Ft
Mikrotik Routerboard S-85DLC05D SFP modul

Mikrotik Routerboard S-85DLC05D SFP modul

Garancia: 60 hónap
7 830 Ft
WP Cable Tester

WP Cable Tester

Garancia: 12 hónap
8 080 Ft
Approx Mini 1200 Mbps Wireless USB 3.0 adapter

Approx Mini 1200 Mbps Wireless USB 3.0 adapter

Garancia: 24 hónap
8 440 Ft
TP-Link TL-SM311LM Mini GBIC Module

TP-Link TL-SM311LM Mini GBIC Module

Kivitel: Kábeles Topológia: Médiakonverter Támogatott szabványok: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z A következő switch-ekkel használható: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and t
Garancia: 24 hónap
8 460 Ft
WP Wall Mount Patch bracket 6U

WP Wall Mount Patch bracket 6U

Garancia: 180 hónap
8 590 Ft
WP 24 Port RJ45 UTP CAT 5e Patch Panel, 1U

WP 24 Port RJ45 UTP CAT 5e Patch Panel, 1U

Garancia: 180 hónap
8 920 Ft
TP-Link TL-SM311LS Mini GBIC Module

TP-Link TL-SM311LS Mini GBIC Module

Garancia: 24 hónap
9 040 Ft
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul

Garancia: 12 hónap
9 070 Ft
Maxwell Digitális multiméter

Maxwell Digitális multiméter

Garancia: 24 hónap
9 090 Ft
Ubiquiti Instant 802.3af Indoor and Outdoor PoE Converters
TP-Link TL-SM321B WDM modul

TP-Link TL-SM321B WDM modul

Garancia: 24 hónap
9 760 Ft
Excel CAT5 patch panel 24 portos 19" fekete

Excel CAT5 patch panel 24 portos 19" fekete

Garancia: 12 hónap
9 830 Ft
DeLock Network Surge Protector 6 kV RJ45 with PoE

DeLock Network Surge Protector 6 kV RJ45 with PoE

Garancia: 36 hónap
9 980 Ft
TP-Link TL-POE200 adapter kit

TP-Link TL-POE200 adapter kit

Garancia: 24 hónap
10 420 Ft
Intel Dual Band Wireless-AC 7265

Intel Dual Band Wireless-AC 7265

Garancia: 12 hónap
10 640 Ft
Maxwell Digitális, automata multiméter

Maxwell Digitális, automata multiméter

Garancia: 24 hónap
11 480 Ft
TP-Link HS100 Wi-Fi Smart Plug

TP-Link HS100 Wi-Fi Smart Plug

Garancia: 24 hónap
12 160 Ft
D-Link DPE-101GI PoE Gigabit injector

D-Link DPE-101GI PoE Gigabit injector

Garancia: 24 hónap
12 370 Ft
TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter
Asus USB-AC54 B1 Dual Band AC1300 USB WiFi adapter

Asus USB-AC54 B1 Dual Band AC1300 USB WiFi adapter

Garancia: 36 hónap
14 500 Ft
Handy Krimpelő, 6P, 8P racsnis, kábelteszter
Noname RJ45 krimpelő fogó TM11/21/31

Noname RJ45 krimpelő fogó TM11/21/31

Garancia: Nincs
18 150 Ft
TP-Link TXM431-SR 10GBase-SR SFP+ LC adóvevő

TP-Link TXM431-SR 10GBase-SR SFP+ LC adóvevő

Garancia: 60 hónap
18 230 Ft
Excel CAT6 patch panel 24 portos 1U 19" fekete

Excel CAT6 patch panel 24 portos 1U 19" fekete

Garancia: 12 hónap
19 110 Ft
TP-Link TL-SM321A WDM modul

TP-Link TL-SM321A WDM modul

Garancia: 24 hónap
19 440 Ft
WP CAT 6 Patch Panel, 48 portS 1U 19"

WP CAT 6 Patch Panel, 48 portS 1U 19"

Garancia: 180 hónap
19 800 Ft
D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

lásd részletek
Garancia: 24 hónap
21 300 Ft
Microsoft Surface USB-C Ethernet Adapter Surface Book
Mikrotik RouterBoard RB911G-2HPND Wireless alaplap

Mikrotik RouterBoard RB911G-2HPND Wireless alaplap

Garancia: 12 hónap
22 160 Ft
D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver

D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver

lásd részletek
Garancia: 24 hónap
23 000 Ft
Mikrotik RouterBoard M33G 3xGbE LAN 2xminiPCI-e 2xSIM slot
Mikrotik RouterBoard RBSXTSQG-5ACD SXTG 5 AC

Mikrotik RouterBoard RBSXTSQG-5ACD SXTG 5 AC

Garancia: 24 hónap
24 640 Ft
Huawei E3372h-153 USB Stick White

Huawei E3372h-153 USB Stick White

Garancia: 12 hónap
26 020 Ft
Mikrotik RouterBoard S+85DLC03D SFP+ modul

Mikrotik RouterBoard S+85DLC03D SFP+ modul

Garancia: 12 hónap
26 090 Ft
D-Link DMC-300SC Fast Ethernet Converter

D-Link DMC-300SC Fast Ethernet Converter

Garancia: 24 hónap
27 910 Ft
devolo D9089 DLAN 500 WiFi Starter Kit Powerline

devolo D9089 DLAN 500 WiFi Starter Kit Powerline

Garancia: 36 hónap
29 820 Ft
TP-Link OC200 Omada Cloud Controller

TP-Link OC200 Omada Cloud Controller

Garancia: 60 hónap
35 150 Ft
Mikrotik RouterBoard R11e-LTE 4G/LTE GSM modul Mini-PCIe modem
Mikrotik RouterBoard R11e-4G 4G/LTE GSM modul Mini-PCIe modem
Ubiquiti UniFi Controller Hybrid Cloud Key

Ubiquiti UniFi Controller Hybrid Cloud Key

Garancia: 12 hónap
38 030 Ft
Logilink SH0001 Central Base station

Logilink SH0001 Central Base station

Garancia: 24 hónap
38 790 Ft
TP-Link TXM431-LR 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver

TP-Link TXM431-LR 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver

Garancia: 60 hónap
39 580 Ft
Excel Fali rack szekrény 1R 6U 600X450

Excel Fali rack szekrény 1R 6U 600X450

Garancia: 12 hónap
49 370 Ft
DeLock Converter Ethernet LAN TCP/IP > Serial RS-232
D-Link DMC‑700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter
^